HAKKIMIZDA

Tepepen Pvc Kapı & Pvc Pencere Sistemleri, nihai tüketicilerin, mimarların ve mühendislerin her türlü beklentisine ve taleplerine yönelik ürün ve sistemler sunmaktadır.

Tepepen Pvc Kapı & Pvc Pencere Sistemleri, daha iyi bir çevre, daha yenilikçi tasarımlar, yüksek verimlilik sağlayan kaliteli ve dayanıklı ürünler yaratmak üzerine sektöründe pek çok ürünü ve uygulamayı müşterilerine sunmaktadır.

Güleryüzlü ve kaliteli hizmeti, sadece satış odaklı değil, satış sonrası hizmetlerinde de başarılı yapısı Tepepen Pvc Sistemleri’ni rakiplerinden ayrılan en önemli yönlerinden sadece birkaçıdır.

Tepepen Pvc Sistemleri, nihai tüketicilerin, mimarların ve mühendislerin her türlü beklentisine ve taleplerine yönelik ürün ve sistemler sunmaktadır. PVC Pencere, PVC Kapı ve Panjur Sistemleri, kurulduğu ilk yıldan itibaren tüm serilerin ve bu serileri oluşturan profillerin üretiminde uluslararası standartlara, EN, RAL ve TSE normlarına titizlikle uymakta ve bunun yanı sıra, gerek üretim öncesi, gerekse üretim ve satış sonrası tüm organizasyonlarını kalite standartlarına uygun olarak gerçekleştirmektedir.

Bize Ulaşın

Adres

Aşık Veysel Mah. 5806/2 Sok. No:8A Karabağlar - İzmir

Telefon

Tel: 0 232 237 30 40

Gsm: 0553 619 60 40

E-Posta

imalat@tepepen.com